Vekom koža stráca pružnosť, pevnosť a stáva sa čoraz  tenšou. Strata pružnosti a tonicity vedie k uvoľneniu línií a vzniku vrások. Laboratóriá Guinot okrem prístrojového ošetrenie Hydradermie Lift vyvinuli  aj manuálne spevňujúce  ošetrenie LIFT SUMMUM. Jedná sa  o  exkluzívnu starostlivosť o pleť, ktorá poskytuje komplexné spevnenie a okamžité tlmenie  známok  únavy a starnutia tváre, krku a dekoltu.

Kozmetické ciele:

Remodelovanie a komplexné spevnenie kontúr tváre, krku a dekoltu
vrátenie hutnosti a objemu pleti
vyhladenie a redukcia vrások
celkové omladenie vzhľadu tváre, krku a dekoltu

Tajomstvo procedúry

LIFT SUMMUM DOUBLE EXFOLIATION – Dvojitá exfoliácia

Odstránia sa odumreté bunky pomocou kombinovaných mechanických a enzymatických účinkov dvojitej exfoliácie.Účinok je zosilnený extraktom z papáje, celulosemickými časticami a ovocnými kyselinami (kyselina citrónová, vínna, glykolová a jablčná), pre hladšiu, jasnejšiu a mäkšiu pleť. Tieto aktívne zložky stimulujú obnovu buniek a sú schopné zadržať vodu v pokožke.

LIFT SUMMUM MASSAGE – Masáž

Masážna technika masážnym sérom aplikovaná v oblasti tváre, krku a dekoltu stimuluje podkožné tkanivo, podporuje prenikanie aktívnych látok a zrýchľuje krvný obeh k lepšiemu okysličeniu pokožky. Pokožka sa vypne, zatiaľ čo aktívne sérum obohatené o prísady pomáha obnoviť pružnosť pokožky.

LIFT SUMMUM FILLER – Protivráskový zmizík

Gulička aplikátora proti vráskam umožňuje dodať kyselinu hyalurónovú a ostatné hodnotné zložky krúživými pohybmi priamo do vrások. Aplikátor pomáha vylepšiť textúru pokožky vďaka svojmu dvojitému mechanickému a biologickému pôsobeniu. Vrásky sú menej badateľné, očné okolie, čelo, vrásky úsmevu a dekolt sú hladšie.

LIFT SUMMUM FACIAL LIFT A DÉCOLLETÉ LIFT

Pleťová maska na tvár a prípravky na ošetrenie dekoltu zavŕšia ošetrenie okamžitým vyhladzovacím účinkom – obnovujú pevnosť, komfort, žiarivosť a mladší vzhľad.

Ďaľšie aktívne zložky:

Extrakt kôry afrického stromu Mahogany Bark extract – pravý „architekt“ pokožky pôsobí ako prírodný obal, ktorý zabezpečuje hustotu pokožky.Súčasne stimuluje syntézu kolagénu, zlepšuje pružnosť a tón pleti a pozastavuje proces  vytvárania sa hlbších vrások, je bohatý na polyfenoly.
Extrakt z morských rias – Alaria esculenta inhibuje degradáciu kolagénu pomocou MMP (kolagenázy) a elastínu (elastázy) a stimuluje syntézu hlavných dermálnych proteínov vrátane kyseliny hyaluronovej.Tieto procesy  pomáhajú pokožke udržiavať pevnosť, pružnosť a tón a zabraňujú vzniku vrások.

VÝSLEDKY – KRÁSA – po 50-ich minútach

Pleť tváre a dekoltu je viditeľne pevnejšia, mladšia, rozžiarená,  jemné línie a vrásky sú vyhladené.