HYDRA SUMMUM – VYPLŇUJÚCE A HYDRATAČNÉ OŠETRENIE

Vyplňuje a vyhladzuje pleť intenzívne rehydratuje

 

HYDRATÁCIA JE KĽÚČOM A ZÁKLADOM ZDRAVEJ PLETI

Pre všetky ženy je hydratácia primárnym záujmom krásy, bez ohľadu na ich vek a typ pleti.

Ak chceme mať pleť krásnu, musí byť hydratovaná. Bez toho to nie je možné. Predtým, než začneme riešiť akúkoľvek dysfunkciu pleti, treba pleť najprv hydratovať. Dehydratovaná pokožka jednoducho starne. Práve dostatočná hydratácia je zaručeným spôsobom, ako si mladosť udržať čo možno najdlhšie. Pretože pleť, ktorá je dobre zavlažená a zásobená vodou, sa dokáže najlepšie brániť pôsobeniu počasia, ako aj negatívnym vplyvom prostredia. Vekom sa množstvo vody v bunkách znižuje a objavujú sa známky dehydratácie: suchá a drsná pleť, pocit pnutia a podráždenia, vznik jemných liniek a vrások a strata žiarivosti. S pribúdajúcim vekom pokožka stále viac zlyháva vo svojej úlohe ochrannej bariéry voči vonkajšiemu prostrediu (znížená súdržnosť medzi korneocytmi).

Guinot vyvinul nové pleť vyplňujúce manuálne hydratačné ošetrenie s názvom Hydra Summum.

Ošetrenie s vysoko koncentrovanou kyselinou hyaluronovou vypĺňa a vyhladzuje pleť a intenzívne ju rehydratuje.

Hydra Summum ošetrenie je ideálne pre všetky typy pleti, pre všetky vekové kategórie a pre ženy, ktoré chcú vyplniť pleť a vyhladiť vrásky a jemné linky, chcú rehydratovať a upokojiť svoju pokožku a hľadajú manuálnu alternatívu k strojovému ošetreniu.

Na konci ošetrenia je pokožka dokonale rehydratovaná a cíti sa opäť príjemne. Vrásky a jemné linky sú vyhladené. Pleť vyzerá plnšia a úplne žiarivá.

Ošetrenie trvá 60 minút.

Tajomstvo procedúry

 

1. HYDRA SUMMUM EXFOLIÁCIA

Jemne exfoliuje pripravuje pokožku

Celulózové mikročastice + jojobové guľôčky + bambusové častice

Exfoliácia HYDRA SUMMUM odstraňuje odumreté bunky a stimuluje obnovu pokožky, čím pomáha zvýšiť žiarivosť pokožky.

Táto gélová receptúra s jemnými peelingovými guľôčkami jemne exfoliuje pokožku, takže je pripravená prijať aktívne zložky ošetrenia.

2. HYDRA SUMMUM KONCENTRÁT

Vyplňuje pleť a vyhladzuje jemné linky a vrásky

Vysoká koncentrácia kyseliny hyalurónovej (vysoká molekulová hmotnosť)

Koncentrát HYDRA SUMMUM, vysoko koncentrovaný na kyselinu hyalurónovú s vysokou molekulovou hmotnosťou, aplikovaný na tvár a očné okolie, s osobitným dôrazom na vrásky, pomáha vyplniť hlboké vrásky a pôsobí ako skutočná „infúzia“ kyseliny hyalurónovej.

Molekuly s vysokou molekulovou hmotnosťou zostávajú na povrchu epidermy a ukladajú sa v ryhách jemných liniek a vrások. Ako skutočné „špongie“ zachytávajú vodu a napučiavajú, viditeľne vypĺňajú vrásky a zároveň zvyšujú dlhodobú hydratáciu.

Tento bezoplachový koncentrát sa vstrebáva do pokožky a vytvára ochranný film pre vyplnenú, dokonale hydratovanú a pohodlnú pleť.

3. HYDRA SUMMUM MASÁŽ

Vyhladzuje jemné linky & vrásky intenzívne rehydratuje

ULTRA FILLER SPHERES (ultra výplňové gule) + KYSELINA HYALURÓNOVÁ (vysoká molekulová hmotnosť) + HYDRALOGICKÝ KOMPLEX)

Masáž HYDRA SUMMUM intenzívne rehydratuje pokožku pomocou kyseliny hyalurónovej a hydralogického komplexu. Tento komplex, zložený z Aquasilanolu a hydrocytového komplexu, obnovuje hydratáciu mladšej pleti posilnením štruktúry kožnej bariéry, aby sa obmedzila strata vody a zvýšila sa schopnosť pokožky zadržiavať a difundovať vodu.

Ultra Filler Spheres poskytujú vyhladzujúci a vyhladzujúci účinok na pokožku. Tieto guľôčky novej generácie kombinujú kyselinu hyalurónovú s nízkou molekulovou hmotnosťou a konjac glukomanán. Absorbujú sa do epidermy, zachytávajú vodu a napučiavajú až 17-násobok svojho pôvodného objemu, aby vyplnili ryhy vytvorené vráskami.

Masážne techniky používané kozmetičkou vyhladzujú a odľahčia pokožku a zvyšujú žiarivosť..

4. HYDRA SUMMUM MASKA

Uzatvára vlhkosť v pokožke

KYSELINA HYALURÓNOVÁ (vysoká molekulová hmotnosť) + HYDRALOGICKÝ KOMPLEX + ACTICALM

Maska HYDRA SUMMUM, obohatená o silné hydratačné aktívne látky, kyselinu hyalurónovú a hydralogický komplex, ponúka skutočnú hydratačnú a osviežujúcu infúziu pre tú najviac dehydratovanú pokožku.

Acticalm v kombinácii so sviežim gélovým zložením pomáha upokojiť dehydratovanú pokožku, keď je kožná bariéra zmenená a prestáva plniť svoju ochrannú úlohu. Pomáha obnoviť bariérovú funkciu pokožky a zmierňuje pocity napätia a nepohodlia.