AGE SUMMUM OŠETRENIE – ABSOLÚTNE OMLADENIE

ELIMINUJE ZNÁMKY STARNUTIA

VRÁSKY – STRATU PEVNOSTI – TMAVÉ ŠKVRNY – STRATU JASU

 

 

 

Výskumné a vývojové centrum Guinot prináša do oblasti kozmetických ošetrení alternatívu plastickej operácie – inovované manuálne omladzujúce ošetrenie Age Summum. Inovatívne ošetrenie ponúka okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia už za 50 minút. Aktívne zložky použitých prípravkov a protokolárny postup ošetrenia boli vyvinuté na účinnú elimináciu jemných i hlbších vrások na čele, v okolí očí, úst, na krku, dekolte, na celkové spevnenie, zmiernenie tmavých škvŕn a rozjasnenie pleti. Ošetrované oblasti sú: tvár, krk, dekolt a ruky.
Ošetrenie je určené pre všetky ženy, ktoré chcú zmierniť všetky známky starnutia – vrásky, stratu pevnosti, nedostatok žiarivosti, pigmentové škvrny.

Tajomstvo ukryté v účinných zložkách

Tajomstvom ošetrenia je špeciálne vyvinutá masáž zameraná na spevnenie kontúr pleti a aktívne zložky prípravkov, ktorých účinky sú vedecky overené:

  • 56 bunkových zložiek tzv. „Bunkový elixír“
  • Imunitný komplex
  • Čistý vitamín C
  • Kyselina hyaluronová
  • Melanoxyl
  • Extrakt z rambutanu a morských rias Alaria Esculenta
  • Mafane extrakt

Výsledkom je vyhladená, spevnená pleť plná jasu a života.

 

AGE SUMMUM – TAJOMSTVO PROCEDÚRY

Dermobrázia exfoliačným krémom

Vyhladenie a omladenie pleti odstránením odumretých buniek. Exfoliačné mikročiastočky hľbkovo uvoľňujú a čistia póry, odstraňujú odumreté bunky a oživujú pleť.

Regeneračné anti-age sérum

Jedinečná kombinácia Komplexu bunkového elixíru s čistým vitamínom C zabezpečia novým bunkám dokonalú výživu a regeneráciu.

Age Summum masáž

Špeciálna 15-kroková masáž na spevnenie kontúr pleti kombinovaná s vysoko koncentrovaným omladzujúcim sérom s obsahom kyseliny hyalurónovej.

Age Summum maska

Ošetrenie je završené unikátnou maskou, ktorej materiál i tvar zabezpečujú dôkladné prenikanie aktívnych zložiek.Stabilizovaný vitmín C pleť rozjasňuje, Prokolagén stimuluje syntézu kolagénu a pleť spevňuje.