REVOLUČNÉ OŠETRENIE PLETI JDM

Revolučné neinvazívne omladenie pleti

 

Doktor Jean-Daniel Mondin vytvoril ošetrenie VISIBLE AGE REVERSE, ktoré prináša okamžité viditeľné výsledky omladenia pleti vo všetkých oblastiach tváre neinvazívnou metódou. Pôsobí na: vrásky na čele, nasolabiálne ryhy, marionetové vrásky, vrásky očného okolia a vrásky na krku. Je určený pre všetky ženy a pre všetky vekové kategórie. Ošetrenie sa vykonáva pomocou nového prístroja Visible Age Reverse JDM (Jean-Daniel Mondin) v kombinácii s novým revolučným koncentrátom Age Influx a trvá 30 minút.
Pokožka je po ošetrení vyhladená a zhutnená, pleť krásne žiari, očné kontúry sú vyhladené a uvoľnené, tvár je omladená. Pleť opäť vyzerá žiarivo a mlado.

TAJOMSTVO OŠETRENIA VISIBLE AGE REVERSE

Ošetrenie začína jemnou exfoliáciou a následnou aplikáciou Age Influx koncentrátu, ktorý stimuluje epidermálnu regeneráciu. Potom sa použije vibrovyhladzovacia elektróda na vyhladenie pokožky so zameraním na problematické oblasti. Vyrovnáva tkanivo pokožky a minimalizuje vrásky. Nakoniec vibrodermická elektróda špecificky cieli na dermis a vysiela frekvenciu, ktorá pomáha vyhladiť vrásky a spevniť pokožku.

KOMBINÁCIA 3 TECHNÍK

Revolučné ošetrenie pleti JDM

1. AGE INFLUX KONCENTRÁT

Zvyšuje prietok krvi na regeneráciu epidermálnych buniek. Zvyšuje nervové impulzy na urýchlenie obnovy buniek. Regeneruje elastické vlákna.

AGE INFLUX KONCENTRÁT OBSAHUJE 3 ÚČINNÉ ZLOŽKY:

LIFE INFLOW
LIFE INFLUX
FIBERLIFE

LIFE INFLOW

Účinná látka LIFE INFLOW pôsobí na prietok krvi.
S vekom sa prietok krvi znižuje. Keď k tomu dôjde, bazálna vrstva pokožky dostáva menej kyslíka, energie, vitamínov, aminokyselín atď. a obnova buniek v epiderme sa spomaľuje.

Aktívna zložka LIFE INFLOW spôsobuje vazodilatáciu krvných ciev v derme, čo ju pomáha hydratovať. Obnovený prietok krvi pomáha regenerovať epidermu, napomáha k zhrubnutiu dermy a nová pokožka, ktorá sa objaví vyzerá hladšie, pevnejšie a mladšie.

LIFE INFLUX

Aktívna látka LIFE INFLUX pôsobí na nervové impulzy.
S vekom rôzne senzorické nervové systémy v koži vykazujú zníženú aktivitu. Koža je živý orgán a jej metabolizmus závisí aj od nervových impulzov. Aktívna zložka LIFE INFLUX obnovuje činnosť senzorických nervov a stimuluje obnovu buniek.

FIBERLIFE

Aktívna zložka FIBERLIFE pôsobí na fibroblasty a tým aj na pevnosť.
S vekom vykazujú fibroblasty zníženú aktivitu. Fibroblasty sú špecializované bunky v derme, ktoré produkujú štrukturálne podporné proteíny a obnovujú pevnosť a tonicitu pokožky. Hrajú úlohu v metabolizme tvorby jaziev (elastín, kolagén, retikulín atď.). Aktívna zložka FIBERLIFE pochádza z bunkového kultivačného média (20 aminokyselín, 14 vitamínov a 22 biologických prvkov – 56 biologicky aktívnych látok).

2. VIBROVYHLADZOVACIA ELEKTRÓDA

 

  • Vyhladzuje vrásky
  • Znižuje kontraktilitu svalov, čo spôsobuje vznik vrások.

3. VIBRODERMICKÁ ELEKTRÓDA

 

  • Vyrovnáva dermu, ktorá zväčšila svoj objem v dôsledku prílivu krvi, čím minimalizuje vrásky.

VÝSLEDKY VISIBLE AGE REVERSE OŠETRENIA

 

VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY
ZA 30 MINÚT